LT

Privatumo politika

zidiniu montavimas

Bendrosios taisyklės

Šia Privatumo politika apibrėžiami „RA židiniai“ vykdomo klientų asmens duomenų kaupimo, tvarkymo ir saugojimo tvarka bei tikslai. Taip pat galimi teikiamų paslaugų apribojimai ir internetinėje „RA židiniai“ svetainėje galimai naudojamos duomenų kaupimo ir analizavimo priemonės.

„RA židiniai“ pabrėžia, kad klientas, užsisakęs prekę internetinėje svetainėje, atlikęs apmokėjimą ar užpildęs elektroninės užklausos formą, sutinka su šioje Privatumo politikoje pateiktomis asmens duomenų kaupimo, tvarkymo ir saugojimo taisyklėmis.

Asmens duomenų administravimo tvarka

„RA židiniai“ administruoja (kaupia, saugo ir tvarko) kliento pateiktus asmens duomenis tik pagal šį procesą reglamentuojančius įstatymus (asmens duomenų tvarkymas ir apsauga apibrėžta duomenų apsaugos įstatyme bei LR Civiliniame kodekse).

„RA židiniai“ įsipareigoja pateiktus asmens duomenis tvarkyti konfidencialiai ir jų neatskleisti tretiesiems asmenims, nebent priešingai elgtis nurodytų įstatymas.

„RA židiniai“ įsipareigoja, kad turimi kliento asmens duomenys bus tvarkomi tik darbuotojų, kurie turi teisę šiai funkcijai atlikti. Taip pat, kad nebus kaupiama daugiau asmens duomenų nei reikia paslaugai suteikti ir jie nebus saugomi ilgesnį nei reikalinga terminą.

Asmens duomenų administravimo tikslai

„RA židiniai“ įsipareigoja turimus kliento asmens duomenis naudoti tik paslaugų teikimo ar prekių pardavimo tikslais: teikiant klientui pasiūlymus ar juos atnaujinant, informuojant, rengiant ir išrašant sąskaitas, rūpinantis prekių pristatymu ar atsiėmimu ir kt.

Galimi teikiamų paslaugų apribojimai

„RA židiniai“ pasilieka teisę neteikti paslaugų ar neparduoti prekių klientams, kurie nenurodo šiam veiksmui atlikti būtinų asmens duomenų. Taip pat tais atvejais, kai klientas nevykdo finansinių įsipareigojimų.

Galimas slapukų naudojimas

„RA židiniai“ pasilieka teisę internetinėje svetainėje naudoti duomenų kaupimo ir analizavimo priemones – slapukus. Slapukų naudojimas reikalingas siekiant gerinti aptarnavimo kokybę ir atlikti svetainės statistinę analizę bei atpažinti anksčiau apsilankiusius klientus.

Kontaktai

sviesi ugnis

Susisiekite su mumis ir mes pasiūlysime geriausią židinio montavimo sprendimą jūsų namams, o gal tiesiog padėsime įgyvendinti jūsų viziją.

Razidiniai.lt svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti geresnę teikiamų paslaugų kokybę. Naršydami mūsų svetainėje Jūs patvirtinate, jog sutinkate su razidiniai.lt slapukų politika.

Sutinku