Židinių kainos

Židinių kaina

Kartais dar galima išgirsti sakant, kad židiniai – tai prabangos ženklas, tačiau vis daugiau nuosavų namų šeimininkų renkasi šią interjero detalę tikrai ne dėl to, kad išsiskirtų iš kitų. Kur kas dažniau šio pasirinkimo pagrindu tampa noras sukurti jaukius, šiluma ir ramybe dvelkiančius namus. Veikiausiai niekas nepaneigs, kad būtent tokią atmosferą židiniai ir sukuria. Žinoma, nevalia pamiršti ir kitų jų teikiamų privalumų – be estetiškos interjero detalės ir jaukumo šaltinio, židiniai puikiai tinka pašildyti patalpas kiek atvėsus orams, kuomet vakarai tampa švarboki, tačiau pradėti šildymo sezono dar nesinori. Nors jų privalumai nekelia abejonių ir daugelis mielai įsirengtų židinį ir savo namuose, yra keletas veiksnių, kurie atgraso nuo šios minties. Kone dažniausiai pasitaikanti iš jų – tai židinių kaina. Ar ji tikrai tokia gąsdinanti ir ką reikėtų apie ją žinoti.

Nuo ko priklauso židinių kaina

Židinių kainos

Židinių kaina neturėtų gąsdinti ar atgrasyti nuo šio sprendimo, nes iš tiesų viskas priklauso nuo kliento norų ir poreikių. Kitaip tariant, daugeliu atveju Jūs patys galite koreguoti židinių kainą, mat pastarąją lemia ne tik vieta, kurioje jis bus montuojamas ar atliekami apdailos darbai, tačiau ir dydis, modelis, židinio specifika, kiti elementai. Ne paslaptis, kad kuo židinys didesnis, kuo įmantresnis, kuo daugiau žaliavų reikalinga atliekant montavimo darbus, apdailą, tuo didesnių investicijų jis gali pareikalauti. Vis dėlto, vieno dalyko reikėtų nepamiršti – neretai nuo kainos priklauso ir kokybė. Tad, jei norite taupesnio sprendimo, verčiau keisti židinio dizainą, dydį ar kitus parametrus, tačiau netaupyti renkantis montavimo ir apdailos medžiagas, o ypač – židinio kapsulę. Juk nuo to priklauso ne tik jo eksploatacija ar patvarumas, bet ir saugumas.

Nors norintiems kokybiško ir ilgai džiuginančio sprendimo, reikėtų prisiminti, kad kalbant apie židinių apdailos, montavimo ir kitas susijusias paslaugas taupyti dažniausiai neverta (kartais tai gali virsti tik dar didesnėmis išlaidomis), „RA židinių“ komanda yra įsitikinusi, kad mūsų pasiūlymas nenuvils klientų nei židinių kaina, nei jų kokybe.

Židinių kainos Židinių kainos Židinių kainos